USŁUGI RACHUNKOWE W CENTRUM ŁODZI
poniedziałek – piątek: 8:00 – 16:00

O nas

Biuro rachunkowe INDEKS powstało w 1991r. w Łodzi w odpowiedzi na zapotrzebowanie małych i średnich przedsiębiorstw poszukujących profesjonalnych usług księgowych. Jest prowadzone przez Teresę Mruk, która jest Biegłym Rewidentem (wpis do rejestru nr 5740) oraz Annę Hollande posiadającą certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr 20516/2007).

Doświadczony zespół

Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, zapewniamy wysoką jakość usług oraz rzetelność i odpowiedzialność.
Prowadzimy kompleksową obsługę księgową podmiotów gospodarczych bez względu na ich formę prawną oraz rodzaj i zakres prowadzonej przez nie działalności z terenu całego kraju.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z różnymi urzędami oraz instytucjami państwowymi, co pozwala nam na sprawne i profesjonalne reprezentowanie naszych klientów.

Korzystamy z programu OPTIMA, który daje szereg możliwości do wykorzystania zarówno w przy ewidencji i księgowaniu dokumentów, przy obsłudze kadrowo-płacowej jak również przy tworzeniu zestawień i analiz pomocnych w zarządzaniu i planowaniu biznesowym.

doswiadczony-zespol-biuro-rachunkowe-lodz

Gwarancja rzetelności i terminowości

Obecnie Biuro Rachunkowe INDEKS obsługuje szereg małych i średnich przedsiębiorstw o różnej osobowości prawnej i z różnych branż.

Doświadczony, kompetentny zespół

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z urzędami oraz instytucjami państwowymi, pozwala nam na profesjonalne reprezentowanie naszych klientów.

Doradztwo księgowe i personalne

Biuro Rachunkowe INDEKS posiada ubezpieczenie OC.
Mieścimy się w centrum Łodzi przy ulicy Gdańskiej 126.